Poznaj nas bliżej

Kosztorysowanie

Kosztorysy z zakresu instalacji sanitarnych wykonujemy na podstawie przez nas przygotowanej dokumentacji projektowej lub dostarczonej przez klienta. Dysponujemy najnowszym oprogramowaniem kosztorysowym i aktualnymi cennikami. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w opracowywaniu kosztorysów inwestorskich, powykonawczych, a także przy sporządzaniu dokumentacji przetargowej.

Projektowanie

Oferujemy Państwu szeroki zakres usług projektowych branży sanitarnej. Cechuje nas duże doświadczenie w projektowaniu sieci i przyłączy gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych. Z powodzeniem projektujemy również wewnętrzne instalacje sanitarne dla budynków jedno-, wielorodzinnych, biurowych, usługowych a także użyteczności publicznej. Projektujemy dbając o ekologię i estetykę Państwa inwestycji.

Wykonawstwo

Zapewniamy Państwu rzetelną i terminową realizację prac budowlano-montażowych w zakresie przyłączy i sieci gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem, wykwalifikowanymi brygadami budowlanymi i nowoczesnym parkiem maszynowym. Budujemy dbając o ekologie i estetykę Państwa inwestycji.

EKOINWEST

Firma została założona w 2011r. i zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem instalacji sanitarnych: gazowych oraz wodociągowych i kanalizacyjnych. W strukturze firmy funkcjonuje prężny zespół doświadczonych projektantów, który pracuje w oparciu o nowoczesne oprogramowania inżynierskie i sprzęt komputerowy, a także pion wykonawczy składający się z wyspecjalizowanych brygad, który dysponuje najlepszej jakości sprzętem budowlanym.

…CO NAS WYRÓŻNIA…

Naszym atutem jest nie tylko kadra inżynierska posiadająca pełne uprawnienia w zakresie projektowania i kierowania robotami budowlanymi  w specjalności instalacji sanitarnych, ale również zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego klienta, terminowość i elastyczność. Od konkurencji wyróżnia nas zaangażowanie w realizowaną inwestycję, dążenie do najprostszych, skutecznych i optymalnych finansowo rozwiązań. Oferujemy kompleksową realizację zadań w systemie zaprojektuj- wybuduj, dzięki czemu jesteśmy godnym partnerem dla inwestora podczas całego procesu realizacji inwestycji. Zapewniamy najwyższą jakoś wykonywanych zadań, popartą certyfikatem ISO.

…DOŚWIADCZENIE…

W okresie działalności firma realizowała głównie zadania m.in. dla Polskiej Spółki Gazownictwa w zakresie przyłączy i sieci gazowych. Ponadto wykonywaliśmy szereg wewnętrznych instalacji gazowych w systemie zaprojektuj-wybuduj dla inwestorów prywatnych. Mamy również doświadczenie w przebudowach gazociągów – zmiana trasy gazociągu pod inną inwestycję, czy też wymiana starego gazociągu na nowy.

Realizowaliśmy zadania w zakresie budowy sieci kanalizacji sanitarnej wraz ze studniami kanalizacyjnymi i przepompownią ścieków zarówno dla zamawiających z sektora prywatnego i publicznego.

Posiadamy doświadczenie w budowie sieci i przyłączy wodociągowych, wraz ze studniami dla inwestorów przydatnych, firm, jak i sektora publicznego.

 

Nasza firma jest przygotowana do podjęcia współpracy w zakresie doradztwa i projektowania, kosztorysowania oraz realizacji Państwa inwestycji.

Jesteś zainteresowany?

Sprawdź naszą ofertę usług i skontaktuj się z nami!